MTP Marka Tescil ve Patent Ofisi

MTP Marka ve Patent Tescil Ofisi; faaliyetlerine 2001 yılında resmi olarak başlamıştır.  MTP Ailesi; marka tescili, patent tescili, faydalı model tescili, endüstriyel tasarım tescili ve coğrafi işaret tescili gibi Sınai Mülkiyet Hakları konusunda ulusal ve uluslararası gerçek ve tüzel kişiliğe sahip birçok firmaya vekillik ve danışmanlık hizmeti veren profesyonel bir kuruluştur.

Merkez Adresi ANKARA Kızılay’da bulunan MTP PATENT Ofisi, sizlere daha iyi ve hızlı bir hizmet sunabilmek adına, Türk Patent ve Marka Kurumu’nun karşısında Hipodrom Şubesini de siz değerli marka ve patent sahiplerinin hizmetine 2003 yılında açarak bir ilke imza atmış bulunmaktadır.

İstanbul Perpa Şubemiz ise, çoğunluğu İSTANBUL’ da bulunan müvekkil firma portföyüne ve bizlerle çalışmak isteyen yeni firmalara (evrak alışverişlerinde ve yüzyüze görüşmelerde) daha kolay, güvenilir ve daha hızlı bir hizmet sunabilmek için 2002 yılında faaliyetine başlamıştır.

Müvekkillerimizin kurumsallaşma aşamalarındaki ihtiyaçları da gözetilerek, logo tasarımı, kurumsal kimlik çalışmaları ve web tasarım hizmetleri alanlarında da; 2011 yılından itibaren reklam departmanımız tarafından ayrıca hizmet verilmektedir.

Haksız rekabetle ilgili ve diğer aklınıza takılan her türlü soru için bizimle irtibat kurmaktan lütfen çekinmeyin.